Održana apsolventska večer studenata V. godine

Ponedjeljak, 22 Svibanj 2017 |

U petak, 19.5.2017. održana je apsolventska večer studenata V. godine Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Đakovu. Večer je započela okupljanjem studenata na euharistijskom slavlju koju su predvodili, doc.dr.sc. Grgo Grbešić, prodekan za financije i organizaciju poslovanja uz dr. sc. Tomislav Mrkonjića.

Nakon mise, uslijedilo je prigodno druženje na fakultetu uz zdravicu koju su studentima uputili izv.prof.dr.sc. Ivica Raguž, dekan fakulteta i doc.dr.sc. Suzana Vuletić, prodekanica za nastavu i studente. Večer je upotpunjena zajedničkom večerom u veselom raspoloženju u restoranu Gradski podrum, gdje su se studentima pridružili profesori: red.prof.dr.sc. Karlo Višaticki; dr.sc. Josip Bošnjaković; dr.sc. Zdenko Ilić; doc.dr.sc. Stanislav Šota; mr.sc. Tadija Crnjak; prof. Rolanda Lončarić-Takač i tajnik fakulteta, vlč. Petar Vidović.

Autor teksta / Fotografija: Suzana Vuletić / Slađana Bradarić