1st degree

Schedule of classes - 1st degree

Zimski semestar 2019./2020.

Napomene:

  • Redovita predavanja počinju 2. X. a predavanja iz proseminara i izbornih kolegija od 7. X. 2019. prema navedenom rasporedu.
  • Od ponuđenih izbornih kolegija dužni ste upisati/izabrati 1 (jedan), a oni koji ne moraju slušati kolegij Osnove latinskog jezika 2 (dva).
  • Izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević će predavanja iz izbornog kolegija Razvojna psihologija održati četvrtkom i petkom popodne (kroz dva dolaska).

Monday
Time Lesson Classroom Teacher
08:15 - 09:00 h 1. sat Gregorijansko pjevanje, I. Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Andrić
09:10 - 09:55 h 2. sat Uvod u misterij Krista i povijest spasenja Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Drago Tukara
10.15 - 11.00 h 3. sat Uvod u misterij Krista i povijest spasenja Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Drago Tukara
Tuesday
Time Lesson Classroom Teacher
08:15 - 09:00 h 1. sat Starokršćanska arheologija (izborni) Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Zubac
09:10 - 09:55 h 2. sat Opća crkvena povijest, I: stari i srednji vijek Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Zubac
10.15 - 11.00 h 3. sat Opća metodologija + proseminar Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Grgo Grbešić
11.10 - 11.55 h 4. sat Skupni rad u pastoralu i katehezi (izborni) Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Zvonko Pažin
12.00 - 12.45 h 5. sat TERMIN ZA LITURGIJSKE I FORMATIVNE SUSRETE I IZVANNASTAVNE TEMATSKE SADRŽAJE Predavaonica br. 1 N. N.
14:00 h Seminar Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Grgo Grbešić
15:00 h Seminar Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Grgo Grbešić
Wednesday
Time Lesson Classroom Teacher
08:15 - 09:00 h 1. sat Logika i spoznajna teorija Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Šimo Šokčević
09:10 - 09:55 h 2. sat Logika i spoznajna teorija Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Šimo Šokčević
10.15 - 11.00 h 3. sat Hebrejski jezik Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Ivica Čatić
11.10 - 11.55 h 4. sat Hebrejski jezik Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Ivica Čatić
12.00 - 12.45 h 5. sat Sakralne forme u povijesti glazbe (izborni) Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Andrić
Thursday
Time Lesson Classroom Teacher
08:15 - 09:00 h 1. sat Povijest filozofije, I.: stari vijek Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Stjepan Radić
09:10 - 09:55 h 2. sat Povijest filozofije, I.: stari vijek Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Stjepan Radić
10.15 - 11.00 h 3. sat Logika i spoznajna teorija Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Šimo Šokčević
11.10 - 11.55 h 4. sat Uvod u psihologiju Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Josip Bošnjaković
12.00 - 12.45 h 5. sat Uvod u psihologiju Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Josip Bošnjaković
14:00 h Razvojna psihologija (izborni) Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević
Friday
Time Lesson Classroom Teacher
08:15 - 09:00 h 1. sat Osnove latinskog jezika Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Zdenko Ilić
09:10 - 09:55 h 2. sat Osnove latinskog jezika Predavaonica br. 1 Doc. dr. sc. Zdenko Ilić
10.15 - 11.00 h 3. sat Opća crkvena povijest, I: stari i srednji vijek Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Zubac
11.10 - 11.55 h 4. sat Opća crkvena povijest, I: stari i srednji vijek Predavaonica br. 1 Mr. sc. Ivan Zubac
12:20 - 13:50 h Tjelesna i zdravstvena kultura, I. Sportska dvorana Rolanda Lončarić-Takač, prof.
14:00 h Razvojna psihologija (izborni) Predavaonica br. 1 Izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević

Contact us

Catholic Faculty of Theology in Đakovo

    • Petra Preradovića 17, p. p. 54
      HR - 31400 Đakovo
    • Port: (++385) 031/802-400
      Secreteriat: (++385) 031/802-402
      Fax: (++385) 031/802-403
    • tajnistvo@djkbf.hr

IBAN account:
Faculty: HR4523900011100474440
Dorm: HR3123900011500027586