Poštovani korisnici,

od 8.6. 2020.  Čitaonica radi: ponedjeljak - četvrtak 8:00 - 18:00; petak 8:00-16:00

Prije ulaska u Knjižnicu javiti se na portu Fakulteta (radi mjerenja temperature i prijave podataka dežurnoj osobi) i dezinficirati ruke.

1. U Knjižnici će biti omogućeno vraćanje i posuđivanje knjiga na za to predviđenom mjestu - info pult Čitaonice.

- ne preporučuje se duže zadržavanje korisnika u prostoru info-pulta

- javit ćemo vam e-mailom kad Vaše knjige budu pripremljene

- ako dođete u knjižnicu bez prethodno naručenih knjiga, željene naslove pripremit ćemo Vam za sljedeći dan

- vraćene knjige idu u karantenu (72 sata) prije ponovnog puštanja u posudbu

3.  Građu koja vam je potrebna za rad u čitaonici morate naručiti putem maila, navedite željeni termin (dan, sat) dolaska

-  sami nećete moći po policama birati knjige

- dođite u dogovoreno vrijeme (koje će vam knjižničari potvrditi e-mailom) i sjedite na mjesto koje je rezervirano za Vas

- knjižničari će zabilježiti vrijeme dolaska u čitaonicu, kontakt podatke i vrijeme odlaska iz čitaonice

preporučuje se nošenje zaštitnih maski i rukavica prilikom boravka u čitaonici

- najveći broj korisnika koji može istovremeno boraviti u čitaonici je 32

- vlastiti materijali koje korisnik unosi u prostor kako bi ih koristio u čitaonici (knjige, skripte i sl.), moraju biti omotani u plastični omot i dezinficirani na ulasku u knjižnicu/čitaonicu.

Molimo da se držite uputa koje su naznačene na ulazu u zgradu Knjižnice.

Za sve informacije i pomoć u pretraživanju kataloga zovite nas na 031/802-424 ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Hvala na razumijevanju!