Petak, 19 Listopad 2018 08:27

NATJEČAJ - stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja

Upravni odbor Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata donio je odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija tijekom redovitog srednjoškolskog obrazovanja, redovitog sveučilišnog i stručnog studija te za dodjelu naknada dijela troškova školarine poslijediplomskih studija na visokim učilištima za školsku odnosno akademsku 2018./2019. godinu.

Srijeda, 17 Listopad 2018 10:54

Profesionalno savjetovanje studenata - Radionica ''Pisanje životopisa i motivacijskog pisma"

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Služba za profesionalno savjetovanje studenata
organizira radionicu za sve zainteresirane studente:

“Pisanje životopisa i motivacijskog pisma”

Radionica će se održati u Centru za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja
Cara Hadrijana 10c (Sveučilišni Campus)
u srijeda, 24. listopada 2018. godine, s početkom u 13.30 sati.

Radionica je namijenjena svim zainteresiranim studentima Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Prijave za sudjelovanje primaju se do popunjenja kapaciteta, a najkasnije do

Ponedjeljak, 01 Listopad 2018 07:16

Raspored sati - zimski semestar

Poštovane studentice i studenti,

obljavljen je raspored sati za zimski semestar. Možete ga preuzeti dolje u prilogu.

Utorak, 18 Rujan 2018 08:49

Jedinstvena sveučilišna studentska anketa

Drage studentice, dragi studenti,

i akademske 2017./2018. godine naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.

Anketi možete pristupiti počevši od 15. rujna 2018. od 13,00 sati.
Anketu možete pokrenuti na linku http://anketa.unios.hr logiranjem pomoću vašeg AAI elektroničkog identiteta (isti podaci kao za ISVU studomat). Anketu možete ispunjavati u više navrata i ponovno se logirati istim podatcima sve dok ne zaključite anketu.
Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.

Vaši iskreni odgovori i komentari utjecat će na poboljšanje kvalitete nastave na našem Sveučilištu

Anketa je u potpunosti anonimna.

Ukoliko imate bilo kakvih poteškoća, primjedbi ili pitanja, obratite se na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite." target="_blank">Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Utorak, 11 Rujan 2018 19:39

NOVA KNJIGA U IZDANJU KBF-a Apsolutna bol i pomirenje (Damir Barbarić)

U izdanju Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta u Đakovu objavljena je knjiga hrvatskoga filozofa Damira Barbarića pod naslovom Apsolutna bol i pomirenje.

Dvojezično (njemačko-hrvatsko) izdanje ove knjige zapravo je predavanje kojega je ovaj istaknuti hrvatski i europski filozof održao na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Đakovu 26. travnja 2018. godine. Predavanje je održano u sklopu događanja pod nazivom "Lectio Strossmayer", kojega svake godine Fakultet organizira s ciljem da akademsku zajednicu, ali i širu društvenu javnost podsjeti na veličinu i važnost biskupa Strossmayera, na njegov duh i ideju da su "znanje i obrazovanje temelji društvenoga identiteta i razvoja".

Ovu knjigu kao i druge knjige iz niza "Lectio Strossmayer" možete naručiti tako da se javite računovodstvu KBF-a u Đakovu na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na broj telefona: 031/802-407 (gđa Sussane Simone Kolarević). Knjigu je također moguće kupiti i u Tiskanice Knjižari (Strossmayerov trg 6, u sklopu Nadbiskupskoga ordinarijata u Đakovu.

Stranica 1 od 45

• Petra Preradovića 17, p. p. 54