Srijeda, 12 Veljača 2020 08:20

Upisi u ljetni semestar akademske godine 2019./2020.

Poštovani studenti,

Upisi u ljetni semestar biti će od 19.02.2020.  do 21.02.2019. godine.

Upisivat ćete se preko Studomata.

Pogledajte si i proučite koje kolegije morate upisati, koliko izbornih i koji pisani elaborat (pogledajte si Reda akademske godine 2019./2020. objavljen na službenoj stranici).

Sve predmete (obavezne i izborne) upisujete samostalno.

Da biste mogli upisati pisani elaborat trebate se dogovoriti sa profesorom kod kojega biste upisali elaborat da li vas prima i da li ima dovoljno mjesta. Jedan profesor može primiti najviše četiri studenta na svoj elaborat.

Ukoliko niste dogovorili elaborat sa profesorom,  a upišete  elaborat putem Studomata, elaborat će vam biti izbrisan.

Studenti apsolventi dužni su javiti se u Ured za studente u perioda upisa u ljetni semestar 2019./2020.

Lidija Drmić

Četvrtak, 04 Travanj 2019 09:10

Rezultati natječaja sveučilišnih stipendija

Objavljeni su rezultati sveučilišnih stipendija na službenoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Rezultate možete pogledati na linku: http://www.unios.hr/dobitnici-sveucilisnih-studentskih-stipendija-i-potpora-u-akademskoj-godini-2018-2019/

Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 13:43

NOVA INAČICA STUDOMATA

Srce planira u ponedjeljak, 19. studenog 2018. godine, objaviti novu inačicu modula “Studomat”. Korisničko sučelje novog Studomata prilagođeno je današnjim pametnim telefonima, tablet uređajima te računalima kako bi studenti brže i jednostavnije s bilo koje lokacije dobili informacije koje ih zanimaju (npr. kada i gdje se održava pismeni dio ispita) ili odradili administrativne poslove koje žele (npr. prijava ispita). Ove promjene omogućile su i daljnja proširenja Studomata novim opcijama kako bi studenti imali uvid u sve podatke vezane uz njih i njihov tijek studiranja. Dodatno je pojednostavljen uvid u tijek i uspješnost studiranja.

Korisničke upute za novi Studomat su dostupne na poveznici https://wiki.srce.hr/x/dIB-AQ

Utorak, 29 Studeni 2016 12:05

Novosti u Studomatu

Poštovani studenti,

u Studomatu je omogućena nova opcija.  Putem svog e-maila dobijete određene obavijesti.

Upute i pojašnjenja se nalaze u prilogu.

Lidija Drmić

Utorak, 09 Veljača 2016 10:31

IZDAVANJE STUDENTSKIH POTVRDA

IZDVANJE STUDENTSKIH POTVRDA - NOVO

Informacijski sustav studentskih prava (ISSP) povezan je sa sustavom e-Građani pa je studentima sada omogućeno da putem Interneta dobiju dokument kojim dokazuju studentski status. Ovu novu uslugu Srce je realiziralo na zahtjev MZOS-a, a dokumenti se izdaju na temelju podataka u sustavu ISSP, koji je u nadležnosti MZOS-a.

Kako bi se koristila usluga potrebno je:

1. prijaviti se na sustav e-Građani s Nacionalnim identifikacijskim i autentifikacijskim sustavom(NIAS), minimalne razine sigurnosti

2. Svi studenti imaju omogućenu prijavu putem elektroničkog identiteta sustava AAI@EduHr.

Student nakon zahtjeva na svoje računalo preuzima potvrdu u PDF formatu.

Potvrda sadrži osnovne matične podatke o studentu, njegovo matično visoko učilište, razinu studija (preddiplomski, diplomski, integrirani studij i sl.), podatke o vrsti studija (stručni ili sveučilišni) kao i akademsku godinu u koju je student upisan.

Autentičnost potvrde od strane bilo kojeg korisnika može se i provjeriti unosom broja zapisa i kontrolnog broja koji se nalazi na e-zapisu o statusu studenta.