Poziv na sudjelovanje u GUESSS istraživačkom projektu

Srijeda, 24 Veljača 2021 |

U privitku ove obavijesti nalazi se Poziv Sveučilišta u Zadru za sudjelovanjem u GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students' Survey) istraživačkom projektu.

Glavna tema međunarodnog istraživačkog projekta GUESSS je istraživanje poduzetničkih sklonosti studentske populacije. Aktivnostima navedenog međunarodnog istraživačkog projekta u Republici Hrvatskoj koordinira Sveučilište u Zadru te poziva i druga sveučilišta/fakultete na uključivanje u GUESSS istraživanje putem dijeljenja poveznice na GUESSS istraživanje svojim studentima. Uprava Sveučilišta preporuča sudjelovanje u GUESSS istraživačkom projektu i uključivanje studenata.

Prorektorica za nastavu i studente
Prof. dr. sc. Loretana Farkaš