Natječaj za studente 7. međunarodnog znanstvenog-stručnog skupa "Voda za sve"

Ponedjeljak, 06 Veljača 2017 |

Sveučilište Josipa Jurja Strosmayera i Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, zajedno sa srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima na području Osječko-baranjske županije, povodom Svjetskog dana voda, organizira 7. međunarodni znanstveno-stručni skup "Voda za sve", koji će se u cilju obilježavanja Svjetskog dana voda održati na Građevinskom fakultetu Osijek 9. i 10. ožujka 2017.

U rad Skupa u protekle dvije godine uključeni su i studenti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prijavom svoji radova i fotografija na natječaje koje raspisuje Organizacijski odbor Skupa.

Ove godine Organizacijski odbor 7. međunarodnog znanstveno-stručnog skupa "Voda za sve" je raspisao DVA NATJEČAJA za studentice i studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i to:

1.Natječaj za dodjelu Nagrade za studentski rad na temu Svjetskog dana voda
i
2. Natječaj  za dodjelu Nagrade za najljepšu studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda.

Dolje u prilogu nalazi se tekst oba natječaja, uz potrebne priloge.