Erasmus Cafe

Petak, 17 Veljača 2017 |

Studentska udruga Erasmus Student Network (ESN) Osijek u ponedjeljak 20. veljače 2017. organizira neformalno predavanje o studentskoj razmjeni Erasmus+ u Caffe baru Peppermint pod nazivom „Erasmus Cafe”.

U opuštenoj atmosferi će uz šalicu kave zainteresiranima objasniti sve praktične aspekte prijave na Erasmus+ natječaj, a u sklopu predavanja će odgovarati na sva pitanja sudionika vezana za proces prijave. Erasmus Cafe otvara se u 18 sati, a ESN-ovci pozivaju sve koji razmišljaju o odlasku na razmjenu, planiraju se prijaviti na aktualni Erasmus+ natječaj, pa čak i one koji su već započeli s procesom prijave. Aktualni natječaj za Erasmus+ razmjenu otvoren je do 10.3. i objavljen na stranicama Sveučilišta. Stoga, ukoliko razmišljate o odlasku na studentsku razmjenu ili vas samo zanimaju odgovori na pitanja poput „Hoću li zbog razmjene morati ponavljati godinu?” i „Koliko dobro moram znati engleski za odlazak na razmjenu?”, svratite na kavu!