Povjerenstvo za unaprjedenje i osiguranje kvalitete

Povjerenstvo za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete

Odlukom o imenovanju članova stalnih i povremenih tijela Fakultetskoga vijeća za mandatno razdoblje 2018.-2022. donesenoj na IX. redovitoj sjednici Fakultetskoga vijeća 27. rujna 2018. godine imenovani su novi članovi Povjerenstva za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokoga obrazovanja  na KBF-u u Đakovu. 3. lipnja i 8. srpnja 2019. godine FV donijelo Odluke o razrješenju i imenovanju članova Povjerenstva za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja te je sada sastav sljedeći:

Članovi Povjerenstva su:

2.   Doc. dr. sc. Boris Vulić, član, predstavnik nastavnika                Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
       3.   Prof. dr. sc. Ivica Raguž, član, predstavnik nastavnika                Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
       4.   Mr. sc. Igor Jakobfi, član, predstavnik asistenata                Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
6.   Vlč. Mato Gašparović, član, predstavnik vanjskih dionika                Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
7.   Dr. sc. Teuta Rezo, članica, predstavnica vanjskih dionika                Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Raniji sastav Povjerenstva

Godišnji plan rada Povjerenstva