Diacovensia i Biblioteka Diacovensia na TPT-u u Zagrebu

Autor:  Srijeda, 25 Siječanj 2017 |

Pod naslovom Theologia Diacovensis, ove je godine po prvi put tijekom Teološko-pastoralnog tjedna na Šalati u Zagrebu, od 24. do 26. siječnja, KBF u Đakovu ponudio svoja izdanja časopisa Diacovensije i mnogobrojne vrijedne studije naših profesora i drugih izdanja iz niza Biblioteka Diacovensia.

U dogovoru s doc. dr. sc. Borisom Vulićem, urednikom nadbiskupijskog Vjesnik KBF u Đakovu svoja je izdanja ponudio zajedno s ostalim crkvenim izdanjima iz Đakovačko-osječke nadbiskupije: Vjesnik Đakovačko-osječke nadbiskupije i Srijemske biskupije te knjige koje je objavio Institut za novu evangelizaciju »Sv. Ivan Pavao II.« u Osijeku, kao i djela iz teološkog niza Panni, vlastite naklade dr. Ivice Raguža, dekana KBF-a u Đakovu.