Održano predstavljanje „Teofila“

Autor:  Kristijan Japarić i Slađana Bradarić Petak, 12 Svibanj 2017 |

Dana 10. svibnja na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Đakovu predstavljen je šesnaesti list studentskog časopisa Teofil. Velik doprinos izdavanju novog časopisa dala je doc. dr. sc. Suzana Vuletić koja je ujedno uputila pozdrave i zahvale svima koji su pomogli pri nastanku časopisa.

Posebno se zahvalila glavnom uredniku Bruni Dikliću, s. Mariji Steli Filipović za gramatičku lekturu, g. Mirku Mihaljeviću za idejno grafičko oblikovanje časopisa te g. Marinu Ivanišiću za vizual naslovnice. Potom je glavni urednik časopisa uputio nekoliko riječi prisutnima. U uvodu je prikazao kratku povijest nastanka Teofila, a nakon toga je prikazao sadržaj šesnaestog broja. Zahvalnost je izrazio svima koji su sudjelovali u nastanku novog broja s naglaskom na uredničko vijeće i studentski zbor koji je simboličnom potporom sufinancirao izlaženje ovoga broja. Također se zahvalio i dekanu izv. prof. dr. sc. Ivici Ragužu te povjerenstvu za izdavačku djelatnost. Večer je zaključila studentica Martina Peunić koja je prigodnim pjesmama obogatila druženje studentata i profesora.

Tekst i fotografija: Kristijan Japarić i Slađana Bradarić