NOVA KNJIGA prof. dr. sc. Ivice Raguža: Epimeteje

Četvrtak, 14 Srpanj 2016 |

Prof. dr. Ivica Raguž, dekan i profesor dogmatske teologije na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Đakovu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, nakon nedavno objavljene knjige «Razgovori s prijateljima. Montaigne – Nietzsche», objavio je i šestu knjigu u vlastitoj nakladi «Panni» pod nazivom «Epimeteje». Knjiga donosi promišljanja koja je autor objavljivao u časopisu «Svjetlo riječi». Dotiču se razne teme iz područja teologije, filozofije i društvenoga života: humanizam, nogomet, kockanje, mudrost, muškarac i žena, biti katolik, Blažena Djevica Marija, džentlmen, važnost spavanja, jednostavnost, šabat, parezija itd. Knjiga obuhvaća 143 stranice, a cijena je 89 HKR. Može se naručiti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili kupiti u Nadbiskupijskoj knjižari, Strossmayerov trg 6, Đakovo.

Tekst preuzet sa http://www.djos.hr/.