Events
Sistemac

Sistemac

Tuesday, 17 March 2020 09:30

PROJEKT: Iskustvo zlata vrijedi 2020.

Sunday, 15 March 2020 08:00

Završena prva faza digitalizacije »Glasnika/Vjesnika«

Monday, 27 April 2020 08:32

Obustava kontaktne nastave na Katoličkom bogoslovnom fakultetu od 16.3.2020. tijekom naredna dva tjedna

Thursday, 12 March 2020 09:38

Novi broj Diacovensije

Wednesday, 04 March 2020 09:00

NASTUPNO PREDAVANJE dr. sc. Teuta Rezo

Monday, 02 March 2020 09:02

Application for KULIS (KU LInz International Semester) is open!

Saturday, 15 February 2020 14:49

Poziv za studente - LEAP-Summit-2020

Monday, 17 February 2020 07:21

Obavijest - reakreditacija

Friday, 07 February 2020 08:05

Natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata

Monday, 03 February 2020 09:30

Obustavljena podrška za windows 7

Contact us

Catholic Faculty of Theology in Đakovo

IBAN account:
Faculty: HR4523900011100474440
Dorm: HR3123900011500027586

 

The website KBF in Đakovo uses cookies to ensure a better user experience and functionality of the site. By continuing to browse the website, you agree to the terms of use.