Četvrtak, 13 Siječanj 2022 14:07

U prilogu ove obavijesti nalaze se Poziv na javno savjetovanje u postupku donošenja Pravilnika o obradi i zaštiti osobnih podataka Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Đakovu.

Srijeda, 12 Siječanj 2022 12:15

Izvješće o savjetovanju s javnošću u postupku donošenja Odluke o izmjenama i dopunama Pravilnika o kvaliteti

Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 11:56

OBAVIJEST KANDIDATIMA - rezultati 2. razine i ukupni rezultati

U prilogu ove obavijesti nalaze se rezultati II. razine odabira kandidata i ukupni rezultati I. i II. razine odabira kandidata za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto 1. vrste u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta iz znanstvenog područja humanističkih znanosti, znanstvenog polja teologija (znanstvena grana crkvena povijest) na određeno vrijeme s punim radnim vremenom na KBF-u u Đakovu.

Srijeda, 29 Prosinac 2021 10:25

Poziv na razgovor/intervju

Provjera znanja i motivacije kandidata za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta iz znanstvenog područja Humanističkih znanosti, znanstvenog polja Teologija (znanstvena grana Crkvena povijest) održat će se u petak, 7. siječnja 2022. godine na KBF-u u Đakovu, a kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će obaviješteni putem elektroničke pošte o točnom mjestu i vremenu održavanja razgovora/intervjua.

Sve ostale važne informacije vezano uz testiranje možete pronaći u dokumentu koji je priložen uz ovu obavijest.

Stranica 1 od 61