Anketa Filozofskog fakulteta u Osijeku

Četvrtak, 30 Travanj 2020 |

Poštovane studentice i studenti,

prenosima poruku filozofskog fakulteta u Osijeku:

Poštovani,

kontaktiram vas u vezi istraživanja koje provode članovi Centra za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Za potrebe istraživanja provodimo anketu o stavovima studenata prema online učenju, koja je namijenjena studenticama i studentima Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Istraživanje provodimo zbog situacije koja je aktualna i u velikoj mjeri neuobičajena. Zbog toga nam je važno čuti mišljenje studenata o online učenju. Time se nadamo doznati prednosti i nedostatke takva načina učenja iz studentske perspektive, da bi se ono u budućnosti eventualno moglo poboljšati. Ako ste zainteresirani, molimo da podijelite ovu anketu na svojim stranicama i na stranici Vašeg Studentskog zbora, da bi ostvarila veći domet među studentima našeg Sveučilišta. Anketi možete pristupiti putem sljedeće poveznice:

Hrvoje Potlimbrzović, asistent
Katedra za teorijsku filozofiju