NATJEČAJ za izbor izvanrednog profesora i naslovnog asistenta

Srijeda, 14 Rujan 2022 |

raspisuje

za izbor:

• jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju i znanstveno-nastavnom radnom mjestu izvanrednog profesora iz znanstvenog područja Humanističkih znanosti, znanstvenog polja teologija (znanstvene grane ekumenska teologija) na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
  • jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta iz znanstvenog područje Humanističke znanosti, znanstvenog polja teologija pri Odsjeku za praktičnu teologiju i novu evangelizaciju (Katedra moralne teologije, socijalnog nauka Crkve i liturgike)

Ostale informacije možete naći u dokumentu koji je u prilogu.