Studentski kutak

Održana V. FILOZOFSKA ŠKOLA Matice hrvatske na KBF-u u Đakovu (VIDEO)

Subota, 10 Rujan 2016 |

Od 5. do 10. rujna 2016. godine održana je V. Filozofska škola Matice hrvatske na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Đakovu. Prva tri dana škole obilježila su predavanja i rasprave, dok su  druga tri dana protekla u čitanju i komentiranju stožernih tekstova Hegelove filozofije te detaljnoj interpretaciji istih. Na samome završetku filozofske škole sumiralo se dosad rečeno i razjašnjavale su se nejasnoće koje su nastale kroz protekli tjedan. Organizatori su se zahvalili polaznicima i poželjeli im puno sreće u daljnjem radu i bavljenju Hegelom te se nadaju kako istraživanje Hegela neće stati sa završetkom Filozofske škole.

Ovdje možete pogledati VIDEO prilog KBFTV-a: https://www.youtube.com/watch?v=nToSR0hEJ-w

Leonnel Radinski

Zašto studirati na KBF-u u Đakovu?

Anita Lučić

Ana Puljić