Studentski kutak

Studenti KBF-a proslavili svoju apsolventsku večer

Utorak, 12 Svibanj 2015 |

U subotu 9. svibnja 2015., studenti pete godine KBF-a, proslavili su svoju apsolventsku večer. Tom su se prigodom prvo sastali na fakultetu na zajedničkom domjenku s prodekanicom, doc.dr.sc. Suzanom Vuletić, koja im je održala prigodan govor o budućnosti i potaknula na nesebično zalaganje i radosno vjersko svjedočenje u budućem životu i katehetskom radu.

Potom je uslijedila zajednička večera s nekolicinom profesora i mentorom pete godine, dr. sc. Borisom Vulićem u restoranu „Gradski podrum", popraćena tamburaškim sastavom. Student, Ivan Lovrić je uputio nekoliko riječi u ime studenata te zahvalio profesorima na svemu što su činili za njih u ovih pet godina.

Na taj način studenti su u zajedništvu s profesorima proslavili skorašnji završetak studija.

Više u ovoj kategoriji: Zavjetno hodočašće u Dragotin »

Zašto studirati na KBF-u u Đakovu?

Anita Lučić

Ana Puljić