Novi naslovi

Anton Tamarut: Put vjernosti ili različito ruho iste ljubavi

Put vjernosti ili različito ruho iste ljubavi svojevrsna je zbirka koja želi posvjedočiti o tome kako je o jedincatom otajstvu Božje ljubavi moguće govoriti u različitim teološkim i duhovnim vrstama i oblicima. Knjiga  govori i o potrebi da svoju usredotočenost na neistraživo „Otajstvo mudrosti i znanja“ podijelimo sa svojim bližnjima, s osobama s kojima dijelimo isto ili slično iskustvo vjere. Autor prvenstveno misli na zajednicu vjernika koju proteklih dvadesetak godina pratio u crkvi sv. Vinka Paulskog u Zagrebu, u samostanu Sestara milosrdnica. Poticaji i poruke u knjizi odišu autorovim  dubokim promišljanjem, biblijskom slikovitošću i teološkom pronicavošću.

(Preuzeto s portala Kršćanske sadašnjosti  https://www.ks.hr/naslovnica/9104540-put-vjernosti-ili-razlicito-ruho-iste-ljubavi.html?fast_search=fs )