Novi naslovi

Augustin Pelanowski: Zašto Bog dopušta patnju?

Ovo je knjiga koja će baš za čitatelje osobno interpretirati Božju i nepogrešivu biblijsku poruku, voditi ih korak po korak, kao za ruku, putem, na kraju kojega se nalazi njihova osobna svetost. Svakako svetost u kršćanskom smislu, bez imalo popuštanja i licemjerja,
a to znači u jako zahtjevnom obliku. Čitanje ove knjige u sebi nosi određeni rizik.
Zapravo u njoj nećete naći nikakve kompromise, nećete razmišljati o slabostima drugih, nećete nikoga ocjenjivati, uspoređivati sa sobom, nego ćete cijelo vrijeme slušati kakav si Ti... Hoćete li to izdržati? Jeste li spremni čitajući ove stranice, polako, kirurškom preciznošću otkrivati svoju nutrinu? Štoviše, ako budete išli ovim putem možda ćete srušiti tvoj dosadašnji svijet, okrenuti se naglavačke vaša hijerarhija vrijednosti. Treba lude ljubavi, čvrsto ukorijenjene u Bogu, da se dobrovoljno odluči primiti križ svoga života. Odluka je na Vama!

(Preuzeto sa stranica Verbuma)