Novi naslovi

Cal Newport: Digitalni minimalizam

Reagirajući na sveprisutnu digitalnu preopterećenost i s njom povezan nedostatak pozornosti i fokusiranosti, sveučilišni profesor računarstva Cal Newport u ovome svjetskom bestseleru nudi strategiju i konkretan plan za promišljenu, svjesnu upotrebu tehnologije. Uz Digitalni minimalizam doznat ćete kako provesti digitalno raščišćavanje koje će na vaš život djelovati poput detoksikacije organizma. Naučit ćete i kako od tehnologije iskoristiti ono najbolje da bi ona služila vašim životnim ciljevima. Otkrit ćete kako istinski uživati u ugodnome društvu, dobroj knjizi i opuštanju bez straha da ćete nešto propustiti u digitalnome svijetu. Uza strategije i metode iz ove knjige neće vam uzmanjkati važne informacije ni povezanost s ljudima, a istovremeno ćete naći vremena za aktivnosti koje daju smisao i zadovoljstvo vašemu životu.

(Preuzeto s Portala Verbum:  https://verbum.hr/digitalni-minimalizam )