Novi naslovi

Ivica Raguž: Teološki fragmenti IV.

Knjiga Teološki fragmenti IV. donosi članke s izlaganja, razmatranja i eseje koje je autor, u posljednjih pet godina, objavljivao u raznim časopisima, zbornicima i drugim publikacijama.

Knjiga je podijeljena u dva dijela: „ascetica“ i „theologica“. U prvom dijelu sabrani su članci iz područja askeze i mistike (starost, bolest, komunikacija itd.), odnosno duhovnosti, a u drugom dijelu članci koji se većim dijelom posvećuju nekim užim teološkim temama (Origen, Toma Akvinski, Przwyara, glazba, turizam itd.)

(Preuzeto s Portala IKA: https://ika.hkm.hr/novosti/nova-knjiga-prof-dr-raguza-teoloski-fragmenti-iv/)