Novi naslovi

Angelo Comastri: Anđeo mi reče. Marijina autobiografija

Angelo Comastri prvi svećenik u papinskoj bazilici Sv. Petra i generalni vikar Njegove Svetosti za grad Vatikan, autor je brojnih djela duhovnog, liturgijskog i meditativnog sadržaja.

Predaja kaže da je Djevica Marija evanđelistu Luki ispripovjedila tajanstvene događaje kojima je bilo popraćeno Isusovo rođenje. Anđelovo naviještenje i Djevičansko začeće, susret s Elizabetom i putovanje u Betlehem. Pojavak anđela i pohod Mudraca. Prikazanje u hramu i hodočašće kada je Isus bio već dječak.

Monsinjor Angelo Comastri stavio se na Lukino mjesto svojim mudrim i dubokim pripovijedanjem te je sebi dopustio pripovijedati o događajima iz Isusova života u kojima je Marija imala presudnu ulogu.